אריזות לאירועים

מזל טוב! יש לכם אירוע ואתם מעוניינים להוסיף גימיק ומתנה לאורחים וכן יש לכם צורך באריזת המתנה אנו כאן בשבילכם!
אריזות לאירועים

אריזות לאירועים ולמתנות אצלנו הם אריזות מעוצבות בדיוק לפי דרישתכם אנו נעצב עבורכם את האריזה עליה חלמתם . אריזות למתנות הם האור והשמש של האירועים הם מעניקים שמחה ואושר בלב , לעיתים אריזה כל כך יפה ומושכת מפתיעה יותר מאשר המתנה שבתוך.

אריזות לארועים

חשוב מאוד לבחורה את האריזה לאירוע המתאימה לכם אישית ולא להתפשר על מה שקיים בשוק האריזות .

אריזות לחתונה בעיצוב אישי – אנו נייצר ונעצב עבורכם אריזות בהקדשה אישית עם הדפסת שם הזוג והתאריך . ניתן לייצר אריזות לאירועים בצורות שונות ובגדלים שונים  בצורת חתן כלה, בצורת לב, בצורת חופה . ובנוסף אריזות לשוקולדים, אריזות לממתקים, אריזות לספרי תהילים, אריזות למחזיקי מפתחו , אריזות למזכרות  ועוד.

אריזות לבר מצווה/בת מצווה – אריזות מתנה עבור האורחים והילדים הם כיף ויופי שונה לאירוע שלכם ,אנו נייצר עבורכם אריזות בצורות שונות כגון: בצורת תפילין, צורת ספר תורה, אריזות לסוכריות גומי, אריזות לשוקולדים ועוד…

הזמנות לאירועים

אנו ביעקב החותך מתווים דגש על איכות האריזות לאירועים. החל מתהליך השרטוט האריזה ועיצוב הגרפי ובתהליך בחירת חומר הגלם לייצור האריזה הלקוח בוחר את סוג הנייר והחומרים בהם מעוניין לייצר את אריזת חלומותיו!                                                                                                                                            אריזות לאירועים מיוצרים בעבודות יד עדינות ובאופן אישי תוך תשומת לב איכות החומרים!!

אריזות מתנה לאירועים מעניקים לאירוע שלכם פאן יוקרתי וייחודי , בטוח שהאורחים שלכם ידברו ויזכרו את המתנה, אבל אנו נדאג שגם את האריזה מהאירוע הם לעולם לא ישכחו!!

קיימים חומרים שונים לייצור אריזות מתנה לאירועים  אתם תבחרו בעצמכם את החומרים מתוך קטלוג של יעקב החותך אריזות. לדוגמא: אריזות מנייר קרם פנינה, נצנץ, קריסטל, פרגמנט, נייר בד, אריזות עם תחרה, אריזות עם סרט מתנה, מארזי שוקולד, מארזי לסוכריות, מארזים להזמנות/מעטפות יוקרה.

Call Now Button