מגנטים לפרסום – תהליך היצירה

אנחנו ב"יעקב החותך" יודעים כי העבודה שלנו היא אומנות. זוהי אומנות לכל דבר ועניין בשל תהליך היצירה של המגנטים שלנו, שבו אנחנו מעורבים מ-א' ועד ת'. ההתייחסות הזו שלנו אל המקצוע שלנו כאל אומנות גורמת לכך שההשקעה שאנו משקיעים בכל הזמנה והזמנה היא מקסימלית, מאחר וכל מוצר ומגנט אשר עובר תחת כפות ידינו הוא יצירת האומנות שלנו, ולה אנו חייבים להתייחס בכבוד. ברצוננו להדגים בפניכם בקצרה כיצד עובד תהליך היצירה של הזמנת מגנטים לפרסום.

שלב ראשון – קבלת ההזמנה

בין אם אתם לקוח עסקי או פרטי, נקבל אתכם בסבר פנים יפות ובאין סוף סבלנות והבנה. ננסה להבין מכם מהו השירות אותו אתם צריכים. כאשר מדובר במגנטים לפרסום, נוכל לעזור לכם גם בעיצוב המגנט – נספר לכם על כל האפשרויות העיצוביות שלנו, בין אם מדובר בצבעים שונים, סוגים שונים של מגנטים, מגנטים צורניים או אפילו מגנטים המודפסים משני הצדדים. לכל בית עסק יש צורך אחר, ואנחנו כאן על מנת לשרת אתכם ולסייע לכם בכל שלב בתהליך. לאחר שתלמדו את אפשרויות העיצוב של המגנטים מאיתנו, ותבחרו את עיצוב המגנט הדרוש לכם, העבודה תצא לדרך.

שלב שני – ייצור

זהו השלב הקריטי ביותר של ייצור המגנט. כאן אנחנו יוצרים את האומנות שלנו. כשאתם מזמינים אצלנו ב"יעקב החותך" אתם  יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה נעשית בידיים המקצועיות ביותר ובעזרת המכשור המתקדם ביותר. ברשותנו ניסיון של מעל לעשר שנים וציוד מתקדם ומשוכלל, המבטיחים יחד כי המגנט יצא ברמה הגבוהה ביותר, בדיוק כפי שהזמנתם אותו. כשמדובר על מגנטים לפרסום אנו יודעים כי לפעמים הזמן דוחק, ויש לבצע את העבודה במהירות הבזק. לכן, אנו מציעים לכם במידת הצורך שירות מהיר במיוחד של מספר שעות.

שלב שלישי – קבלת המוצר

זהו השלב של סיום העבודה והעברת המוצר ללקוח. מצד אחד, אנו שמחים שיש לנו עוד לקוח מרוצה, אך גם קצת עצובים למסור עוד אחת מיצירות האומנות שלנו – אך אנו יודעים שכעת יצירת האומנות שלנו נמצאת בידיים טובות.

Call Now Button