יעקב החותך – הדפסת מגנטים איכותית ללא פשרות

הדפסת מגנטים היא תופעה שהוכיחה את עצמה כתופעה שנמצאת כאן בשביל להישאר. היום כבר פוגשים את המגנטים המודפסים והמועצבים בכל מקום אליו תפנו – בחתונות, באירועים, ככרטיסי ביקור, כפרסומות לעסקים, באתרי תיירות שונים ברחבי העולם, ועכשיו ניתן לראות כבר בחלק מהבתים בישראל מגנטים מעוצבים אישית – בין אם זו מתנה לסבתא, שרוצה לראות את תמונות הנכדים היקרים בכל פעם שהיא פותחת את המקרר, או אם זה לעבודה של אבא, שמעוניין במגנט מודפס עם תמונה של המשפחה שלו אצלו במשרד, ואפילו אם מדובר בחבורת חברים אשר חושבים שזה יהיה מגניב להדפיס מגנט עם תמונה משותפת שלהם, ולהדביק אותו על הרכב.

מדוע הדפסת מגנטים היא כה פופולרית?

הדפסת מגנטים הפכה כל כך פופולרית בשנים האחרונות בשל הפשטות והיעילות שלה. בטכנולוגיה של היום קל מאוד להדפיס תמונות על מגנטים באיכות גבוהה מאוד, הן בשל התפתחות הטכנולוגיה של המצלמות והן בשל ההתפתחות הטכנולוגית של המדפסות. בנוסף, בעלי מקצוע מקצועיים ומיומנים יכולים בפשטות ובקלות לחתוך את המגנטים, וליצור אלפי עותקים של אותו מגנט מודפס או מעוצב במחיר שהוא זול מאוד יחסית לשאר השוק.

אני רוצה להדפיס מגנט משלי, כיצד אדע במי לבחור כדי לבצע את העבודה?

כמו בכל הזמנת עבודה שהיא, חשוב מאוד לבדוק את המוניטין של בעל המקצוע שממנו אתה רוצה להזמין את העבודה. אנו ב"יעקב החותך" מתגאים בקהל של אלפי לקוחות שבעי רצון. שיחה קצרה עם אחד מאותם הלקחות תגלה לך ברגעים ספורים עד כמה חשובה לנו דעת הלקוח, ועד כמה אנו להוטים לרצות אותו. אנו מאמינים כי שירות טוב ללקוח הוא מחויבות של כל בעל עסק הנותן שירות, וזהו נושא שעליו אנו שמים דגש גדול מאוד. היכנס אלינו לעסק וכבר תרגיש בבית, אנו מבטיחים זאת!

מקצועיות ומיומנות

במקצוע שלנו, מקצוע הדפוס, המקצועיות והמיומנות חשובה מאוד. עם ניסיון של יותר מעשר שנים, יש ל"יעקב החותך" ניסיון רב בתחומי הדפוס וכמו כן בתחום הדפסת מגנטים. בואו לבקר ותיווכחו בעצמכם!

Call Now Button