מגנטים צורניים מדפיסים רק אצל המומחים

במדינת ישראל הקטנה לא תמצאו הרבה בעלי מקצוע אשר מומחים בתחום המגנטים, אך בעל מקצוע אחד נדיר כזה הוא “יעקב החותך”. ל”יעקב החותך” ניסיון של מעל לעשר שנים בעיצוב, הדפסה וחיתוך של מגנטים מכל הסוגים ומכל המינים. גם כשמדובר על המילה האחרונה בתחום המגנטים, מגנטים צורניים, ל”יעקב החותך” יש את כל הציוד המקצועי הדרוש ואת הידע והניסיון הנלווים להם, על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, באיכות הגבוהה ביותר, ובמחיר הוגן ומשתלם לכל אחד.

בכל תחום שהוא, חדשנות היא מילת המפתח

גם בתחום המגנטים, כמו בשאר תחומי החיים, הטכנולוגייה המתקדמת ודרישות החברה המודרנית שלנו גורמות לכך שישנם חידושים רבים. אחד מהם הוא באמת התחום של מגנטים צורניים, אשר כעת כבר ניתן למצוא אותם בכל מקום. המגנטים הללו מאפשרים ללקוח לעצב את המגנט כראות עיניו, כולל את הצורה המיוחדת שבה הוא רוצה שהמגנט ייחתך. מיותר לציין שזוהי עבודה למקצוענים בלבד, אשר יודעים בדיוק כיצד לחתוך את המגנט לפי דרישות הלקוח. “יעקב החותך”, עקב התמחותו בנושא המגנטים והניסיון הרב שלו בתחום, מייצר מגנטים צורניים איכותיים ביותר, עם דגש על חומרים איכותיים וגימור איכותי. עם “יעקב החותך” אתם לא יכולים לטעות – אין אפשרות שבה תצאו לא מרוצים, או עם דבר אחר מאשר הזמנתם.

סוגים של מגנטים שאפילו לא חשבתם עליהם

אצל “יעקב החותך” תוכלו למצוא מגוון רחב של מגנטים צורניים, אפילו כאלה שלא חשבתם עליהם מעולם. למשל – מגנט פאזל, אשר מאפשר לכם להדפיס תמונה כלשהי, או לבחור עיצוב כלשהו, ולחתוך אותו בצורת פאזל, מה שנותן לכם את האפשרות להדביק פאזל שלם על המקרר. ניתן להזמין מגנטים עבים במיוחד, לשימוש תעשייתי או מסחרי, או למשל מסגרות מגנט, אשר יאפשרו לכם לתלות בעזרתם דברים רבים יותר על המקרר. אנו גאים גם להציג את המוצר החדש והמתקדם ביותר בתחום המגנטים המעוצבים בעולם, אשר ניתן להשיגו אצל “יעקב החותך” – מגנטים המודפסים משני הצדדים, לגיוון ולהעשרת החוויה מעיצוב המגנט שלכם.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות