אריזות

אריזות קרטון למשלוחים/מעבר דירה – קרטונים מיוחדים הם עבים וחזקים עמידים מאוד . המאפשרים משלוח חפצים גדולים וכבדים בבטחה .בתוך הקרטונים לאריזה יש תוספת של ספוג מיוחד המגן על כלים שבירים ועדינים.

אריזות קרטון לקוסמטיקה הייטק ותרופות – אריזות מעוצבות בהתאם לצרכיו של הלקוח , בכל גודל וצורה . האלמנט העיקרי הוא העיצוב הגרפיקה ובמבנה האריזה. קיים דגש רב על איכות האריזות מבחינת סוג החומרים, ניתן להדפיס על קרטון איכותי /קרטון גלי /PVC/שקפים/פוליפרופילן. האריזות מודפסות באיכויות גבוהות בהדפסת פרוצס  כך שהצבעים איכותיים שאינם דוהים, יש ציפוי למינציה +UB סלקטיבי המעניק יוקרה לאריזה.

אריזות מעוצבות – אנו ביעקב החותך אריזות מתמחים בייצור כל סוגי האריזות ומייצרים אריזות בעיקר בעיצוב אישי ולפי צרכי הלקוח תוך מתן דגש על איכות החומרים,  גימור ובקרת האיכות שאנו מבצעים לאריזות. חשוב מאוד תחילה להבין את צרכי הלקוח ורק אז להציע ללקוח את סוג האריזה המתאים ביותר עבורו, אריזות מעוצבות יש בהן פאן ייחודי שמטרתו לשווק ולמתג את המוצר שלכם, ולייצר עבורכם ערך מוסף בעזרת עיצוב האריזה.

אריזה מעוצבת מעבירה מסר ומעניקה תחושת התרגשות וציפייה למתנה/למוצר שבתוך האריזה. חשוב מאוד לבצע התאמה בין האריזה למתנה שרוצים לארוז. אנו ביעקב החותך אריזות נייעץ ללקוח בבחירת האריזה המתאימה למוצר/למתנה המיועדת לאריזה נייצר עבורו דגם ראשוני ונתאים את חומרי האריזה למוצר, וכך ייצר את האריזה המושלמת!
קיימות  אריזות רבות כגון: אריזות מתנות , אריזות לאירועים, אריזות בגדים, אריזות לשעונים ועוד …

 

אריזות לאירועים

Call Now Button