מגנטים שיווקים

קיים מגוון רחב מאוד של מוצרי מגנט למטרות שונות : הדפסת מגנטים מלבים,מגנטים צורניים,לוחות מגנטים מחיקים ,לוחות מתמגנטים,לוחות מחיקים שניתן למחוק עם טוש,מגנטים בהדפסות ענק למתקני תצוגה,מגנטים רחבים לרכב,שלטי מגנט,מגנטים כמוצרי קידום מכירות כגון:מסגרות מגנטיות,משחקי מגנט ,מגנט מודפס דו צדדי ,מגנטים לתעשייה .

מגנטים צורנים – כל המגנטים על המקרר מטרת לפרסום ולשווק את העסק /החברה שלכם . מגנטים אלו קיימים גם בצורות שונות מגנט צורני –מגנט בעל צורה כלשהי שהיא לא מלבנית מגנט צורני(עיגול, משושה,צורה של בית ,רכב, פאזל  וכ'ו,) מטרתו של המגנט הצורני ליצור ולתפוס את תשומת לב הלקוחות ולכן הוא מוצר יותר מבוקש עליד הלקוחות .

לוחות מחיק  – מצמידים את לוח המחיק המגנט על המקרר  וניתן לרשום עליהם בעזרת טוש מחיק  ,הלוח המחיק  זהו מוצר מגנט מאוד חזק ושיווק לעסקים רבים שכל קיימת חשיפה גדולה לעסק .

 מגנטים כמתקני תצוגה   – מגנטים בהדפסות רחבות לסטנדים /לרכבים ( בגדלים של 100/100, 150/150 וכ'ו )

מגנטים כמוצרי קד"מ ופרסום – מסגרות מגנטיות לתמונות , מוצר למטרת קידום מכירות , מסגרות המגנט נצמדות למקרר מחזיקות תמונות , על גבי מסגרות המגנט , ישנם גם מסגרות גדולות לציורי ילדים.

שלטי מגנט – שלטי המגנט נצמדים לסטנדים לרכבים שלטי המגנט יותר עבים וחזקים ממגנט אחר ,שלטי המגנט קיימים בגדלים שונים.

 מגנט מודפס דו צדדי – זהו מוצר חדש, הדפסת על שני צדדי המגנט, המגנט מודפס דו צדדי מוצרי שיווק יצירתי מאוד בעל ערך מוסף. מגנט מודפס דו צדדי קיים כמו בצורות שונות.

משחקי מגנט – משחקי מגנט כגון : לוח מגנטים על כפתורים עליו, משחקי זיכרון ממגנט, פאזלים מגנטים, דמקה, שחמט קלפי מגנט וכ'ו.

מגנטים שיווקים כגימיקים – קיימים מגנטים שיווקים כגון סימניות מגנטית, סיכות ד"ש על מגנט, לוחות שנה.

מגנט תלת מימד – מוצרי מאוד מיוחד מגנט שיש לו עובי של 1 ס"מ ניתן להדפיס עליו וליצור כל צורה, מגנט התלת מימד נועד בעיקר למוצרי קידום מכירות, ולייצור משחקי מגנט

Call Now Button