מוצרי פלסטיק

 

 

קיים מגוון רחב של מוצרי פלסטיק מחומרים גלם שונים : PVC, פוליפרופילן, פולי קרבונט, פרספקט ועוד ….

אנו ביעקב החותך מתמחים בפיתוח ועיצוב מוצרים מחומרים הגלם הפלסטיים .

אנו מדפיסים על כל מוצרי הפלסטיק וממתגים את הכל סוגי המוצרים עליד הדפסה ישירה על הפלסטיק,כל מוצרי הפלסטיק מיוצרים לפי דרישות של הלקוח , הגימור של מוצרי  הפלסטיק מבוצע באמצעות חיתוך וכיפוף הנעשים במכבשי חום לפי צורות שונות . מוצרי הפלסטיק קיימים בדגמים רבים ולמטרות שונות כגון:

שילוט פניים ושילוט בנקודות מכירה:

שלטי הפלסטיק לרוב עשויים מפרספקס ,שילוט זה נמצא בעיקר במשרדים ובמבנים פנימיים , ניתן לייצר שלטי פלסטיק בכל צורה ובכל גודל , שלטי הפלסטיק מודפסים וממותגים .

שילוט בנקודות מכירה:  מוצרי שיווק וקידום לכל סוג של נקודות מכירה ,הדפסת כובשי מדף ממותגים מפלסטיק העמיד בכל תנאים (חום,קור) , הדפסת של פסי מדף וג'מפרים למדפים מ-PVC , הדפסת כל סוגי המוביילים לתלייה מוביילים המודפסים  על חומרי פלסטיק השונים , (ניתן להדפיס גם מוביילים על קרטון ונייר) .

ייצור כל סוגי דוקרני מזון למעדניות, מפלסטיק עמיד ואיכותי . ייצור מעמדי מחיר ותצוגה בכל הגדלים .

מוצרי פרסום מפלסטיק:

עיצוב ופיתוח מוצרי פרסום ייחודים מחומרי הפלסטיק המותאמים למגוון רחב של צרכים.

הדפסת פלייסמנטים ממותגים מפוליפרופילן . הדפסת משטחי עכבר על גבי PVC אופטי , תחתיות לכוסות , ייצור מחזיקי מפתחות בכל הצורות והגדלים עם הדפסה צבעונית .ייצור ספירלות מPVC  צבעוני לעיצוב וקישוט החנויות .

ייצור קלסר פלסטיק מ-PVC קשיח ,קלסרים ממותגים , ייצור תיקיות מפלסטיק בכל גודל ובכל צורה .

מארזים מפלסטיק :

ייצור כל סוגי האריזות מחומרי הפלסטיק , אריזות משולבות קרטון וחלון שקוף ,אריזות מPVC , אריזות ממפוליפרופילן , אריזות ממותגות ומודפסות בלוגו החברה , ניתן לייצר אריזות פלסטיק למטרות ייחודיות מחומרים הפלסטיק השונים .

אריזות פלסטיק:

ייצור כל סוגי האריזות מחומרי הפלסטיק, אריזות משולבות קרטון וחלון שקוף ,אריזות מ-PVC , אריזות ממפוליפרופילן, אריזות ממותגות ומודפסות בלוגו החברה , ניתן לייצר אריזות פלסטיק למטרות ייחודיות מחומרים הפלסטיק השונים .

ייצור אריזות פלסטיק וPVC  שקופות.  ביכולתנו להדפיס על גבי אריזות הפלסטיק לחתוך ולבצע גימור סופי באיכות הגבוהה ביותר ללא פשרות ! גם בכמויות קטנות ולכל מטרה , לא חייבים להזמין כמויות גדולות על מנת ליהנות מאריזת פלסטיק איכותית ייחודית למוצר שלכם . ניתן לבצע הדפסה הטבעה הבלטה על גבי אריזות הפלסטיק

Call Now Button