מוצרי קרטון

מוצרי קרטון הינו תחום מאוד מגוון  הכולל בתוכו סוגי שונים של מוצרים העשויים מקרטון , מוצרי קרטון יכול להיות קרטונים ,אריזות ,מחברת ספיראלה , קלסרים ,אוגדנים,יומנים ועוד מוצרים שונים .
אנו "ביעקב החותך" מתמחים בנוסף לייצור אריזות גם בייצור קלסרים ומחברות ספירלה.
מחברות ספירלה מתכת ממותגות:
מחברת ספירלה היא מוצר מאוד שימושי לכל אדם ובכל גיל , מחברת ספירלה ניתן לשימוש כמוצר פרסום וקידום מכירות ,עם הדפסה איכותית וצבעונית . מחברת ספירלה נמצאת בשימוש יום יומי ולכן החשיפה היא מאוד גדולה אנו מדפיסים מחברות ספירלה ממותגות , ניתן להדפיס גם את הדפים הפנימים של המחברת ספירלה  בלוגו החברה.                                                               מחברות ספירלה קיימות עם כריכה רכה קרטון 400 גר עם למינציה , קיימת גם מחברת ספירלה עם כריכה קשה ,קרטון גבה במיוחד בעובי 2 מ"מ מצופה עם למינציה . הקרטון העבה שומר על המחברת וכך מחברת הספירלה עמידה לאורך תקופה ארוכה יותר .
אנו מייצרים גם מחברת ספירלה עם  חוצצים מודפסים לפי בקשת הלקוח , אנו יוצרים מחברות ספירלה למשרדי רו"ח , מחברת ספירלה לעו"ד , מחברת ספירלה לקבלנים,ועוד .                                                                   מחברת ספירלה מיוצרות לפי בקשת הלקוחות שלנו לפי צרכיו . אנו מייצרים מחברת ספירלה בגדלים שונים , גודל מחברת ספירלה הסטנדרטי הינו 15/21 5-A , ניתן לייצר גם בגודל 21/30 4-A , ואף בכל גודל גדול יותר.
אנו גם מייצרים אלבום תמונות בסגנון מחברת ספירלה :
המוצר זה הינו מוצר חדש, הוא פרי הייצור שלנו אנו פיתחנו את המוצר החדש הזה "אלבום תמונות מתכתי " עם ספירלה , אנו נדפיס בשבילכם על הכריכה של האלבום כל תמונה/מלל שתרצו אפשר. לייצר אלבום תמונות גם כמתנה עבור יקירכם . אלבום התמונות יכיל דפי קרטון עבה עם למינציה . אלבום תמונות מאוד ייחודי ומיוחד .
קלסרים ממותגים עם לוגו :
אנו "ביעקב החותך" מדפיסים ומייצרים את כל סוגי הקלסרים המעוצבים אנו שמים דגש רב על איכות. הקלסרים מיוצרים מקרטון עבה במיוחד 3 מ"מ ומודפסים באיכות פרוצס במכונה 5 צבעים המבטיחה איכות גבוהה מאוד.אנו מוסיפים גימור של למינציה +גימור לקה סלקטיבי המעניק לקלסר איכות ויוקרה, הקלסרים ממותגים קיימים על 2 טבעות או 4 טבעות ,הקלסרים מיוצרים לפי צרכיו של הלקוח כל פרט ופרט מותאם בדיוק לבקשת הלקוח,הקלסרים יכולים להכיל בתוכו חוצצים מודפסים ,בדיוק לפי הצורך של הלקוח ,לדוגמא חוצצים בקלסר לפי א-ב או לפי אפיון מסוים . וגם הקלסרים ממותגים יכול להכיל דפי מידע ופרוספקטים שונים . אני נייצר ונדפסים עבורכם כל קלסר שתרצו,קלסרים מיוחדים,קלסרים לכנסים,קלסרים לאירועים,קלסרים לבית ספר,קלסרים לפרסום, קלסרים לחינוך, קלסרים עם חוצצים,
אנו מייצרים את כל סוגי הקלסרים המיוחדים , קלסרים עם ידיות נשיאה קלסרים אלו הם מאוד נוחים לאחיזה ומוצר שמאוד מתפתח ובעל ביקוש רב .

Call Now Button