מחברות ספירלה מתכת ממותגות

מחברת ספירלה היא מוצר מאוד שימושי לכל אדם ובכל גיל , מחברת ספירלה ניתן לשימוש כמוצר פרסום וקידום מכירות ,עם הדפסה איכותית וצבעונית . מחברת ספירלה נמצאת בשימוש יום יומי ולכן החשיפה היא מאוד גדולה אנו מדפיסים מחברות ספירלה ממותגות , ניתן להדפיס גם את הדפים הפנימים של המחברת ספירלה  בלוגו החברה.

מחברות ספירלה קיימות עם כריכה רכה קרטון 400 גר עם למינציה, קיימת גם מחברת ספירלה עם כריכה קשה ,קרטון גבה במיוחד בעובי 2 מ"מ מצופה עם למינציה . הקרטון העבה שומר על המחברת וכך מחברת הספירלה עמידה לאורך תקופה ארוכה יותר .
אנו מייצרים גם מחברת ספירלה עם  חוצצים מודפסים לפי בקשת הלקוח , אנו יוצרים מחברות ספירלה למשרדי רו"ח , מחברת ספירלה לעו"ד , מחברת ספירלה לקבלנים,ועוד .     מחברת ספירלה מיוצרות לפי בקשת הלקוחות שלנו לפי צרכיו . אנו מייצרים מחברת ספירלה בגדלים שונים , גודל מחברת ספירלה הסטנדרטי הינו 15/21 5-A , ניתן לייצר גם בגודל 21/30 A4 -ואף בכל גודל גדול יותר.
אנו גם מייצרים אלבום תמונות בסגנון מחברת ספירלה:
המוצר זה הינו מוצר חדש, הוא פרי הייצור שלנו אנו פיתחנו את המוצר החדש הזה "אלבום תמונות מתכתי" עם ספירלה, אנו נדפיס בשבילכם על הכריכה של האלבום כל תמונה/מלל שתרצו.אפשר לייצר אלבום תמונות גם כמתנה עבור יקירכם . אלבום התמונות יכיל דפי קרטון עבה עם למינציה . אלבום תמונות מאוד ייחודי ומיוחד .

Call Now Button