תחתיות לכוסות

תחתיות לכוסות/תחתיות בירה – אנו ביעקב החותך מדפיסים תחתיות לכוסות מכל הסוגים ומכל הגדלים,אנו מדפסים על סוגי הנייר האיכותיים ביותר והעמידים לאורך תקופה.,אנו בעלי ניסיון רב בהדפסת תחתיות, אנו נוכל לעצב ולהדפיס לכם תחתיות  בזמן הקצר ביותר (זמני אספקה המהירים בארץ) באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר הזול ביותר בארץ!

תחתיות לכוסות מתאימות לכל מטרה: לכל אירוע

אירועים פרטיים,חתונות,בר-מצוות, לתערוכות ירידים וימי השקה של מוצרי החברה , ניתן לחלק ללקוחות תחתיות כמוצר פרסום וכגימיק שיווקי , מהווה סוג של אטרקציה עבור הלקוחות .

אנו מדפיסים את כל סוגי התחתיות הקיימות : תחתיות עגולות, תחתיות מרובעות, תחתיות בצורות שונות, תחתיות בגדלים שונים , תחתיות בצורה של כוכב ,תחתיות בצורה לב, תחתיות פאזלים, מארזי תחתיות, סטים של תחתיות.

אנו דואגים לעצב ולתכנן ללקוחותינו את התחתיות המושלמות אנו מתאימים לכל לקוח את התחתיות שלו באופן אישי, אצלנו הלקוח קובע את סוג הנייר, סוג הקרטון, עובי הקרטון, הדפסה דו"צ או צד אחד, רמת הגימור ועוד…

תחתיות לכוסות ממותגות:

תחתיות לכוסות הם בעצם טרנד חדש ועכשווי המהווה גימיק שיווקי תחתיות לכוסות מודפסות וממותגות בלוגו החברה /הארגון התחתיות הממותגות מעבירות מסר פרסומי ומקדמות את מכירות החברה , תחתיות לכוסות יוצרות קשר בין החברה ללקוחותיה

תחתיות בירה לפאבים ומסעדות:

תחתיות לפאבים ומסעדות מודפסות וממותגות בלוגו החברה,  תחתיות המעבירות מספר שיווקי לקהל יעד ממוקד, מסר פרסומי חדש.

תחתיות לפאבים עשויות בעיקר מקרטון הסופח נוזלים, בהדפסה דו צדדית קיימות גם תחתיות נייר למסעדות ובתי קפה, תחתיות נייר מודפסות על נייר ממוחזר.

תחתיות לכוסות לאירועים פרטיים:

תחתיות לכוסות יכולות להוות אטרקציה  באירוע שלכם. תחתיות לכוסות ניתן לשימוש במגוון רחב של אפשריות, תחתיות כהזמנה לאירוע, הדפסה על גבי סט של תחתיות המהוות הזמנה לחתונה שלכם. אפשרות נוספת היא תחתיות מודפסות עם תמונות כמזכרת מהאירוע.

Call Now Button